• Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją"

05.05.2021

Serdecznie gratulujemy Kasi Augustyniak, uczennicy klasy 3b zajęcia III miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim Spotkanie z poezją.

Organizatorami konkursu już po raz dziewiąty były  Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie oraz Szkoła Podstawowa w Zasadnem. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Kamienica i przebiegał w czterech kategoriach: oddziały przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII.Finał konkursu odbył się 23 kwietnia 2021 roku. Nadesłane wcześniej prezentacje oceniała komisja konkursowa w składzie: Urszula Faltyn- nauczyciel języka polskiego, Hilary Majewski- pracownik GOK w Kamienicy, ksiądz Artur Bieniasz- wikariusz parafii  w Kamienicy. Pięknie brzmiały słowa deklamowane przez młodych artystów. Zaangażowanie, kunszt oraz pasję doceniło jury, które postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

Brawa dla Kasi!

Środa 24.04.2024