• Spotkanie autorskie

• Miło mi poinformować, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej organizuje spotkanie autorskie dla dzieci ze znaną pisarką Elizą Piotrowską, autorką uwielbianej przez milusińskich serii o Tupciu Chrupciu.

Spotkanie w formie nagrania będzie zamieszczone na stronie MBP w Limanowej i dostępne przez tydzień. Premiera odbędzie się już w najbliższy piątek tj. 27 listopada o godz. 10.00. Teraz pragnę zachęcić dzieci do nadsyłania pytań do autorki, na które udzieli odpowiedzi w trakcie swojego wystąpienia. Zachęcam do rozpropagowania akcji i zachęcenia dzieci / uczniów / czytelników do obejrzenia spotkania. Pytania na ten adres można nadsyłać do piątku /do 15.00/. Zachęcamy do kreatywnych pytań, dotyczących samej autorki i jej twórczości, ale też pytania ogólne, związane z jej ulubionymi bajkami, książkami, kto czytał małej Elizie w dzieciństwie, czego się bała i o czym jeszcze chciałaby napisać książkę....to tylko małe podpowiedzi, ale liczę, że dzieci doskonale wiedzą o co chcą zapytać....